گروه نرم افزاری شایانیت با هدف تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری اختصاصی از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز نمود.

کارشناسان و متخصصین گروه به منظور تامین نیازهای مشتریان همواره در تلاش بوده و با بهره گیری از دانش روز نرم افزار و فناوری اطلاعات سعی در ارائه محصولاتی کارا ، هوشمند و مطمئن دارند.

همکاری و حضور ما در کنار صنایع مهم تجربه ای گرانبها برای کارشناسان ما بوده و به لطف بیش از یک دهه تجربه در عرصه صنعت اقدام به ارائه خدماتی فراتر از تولید نرم افزار نموده اند.

طراحی و پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری اختصاصی و انجام سایر خدمات حوزه فناوری اطلاعات در بخش تولید و صنعت از جمله مهمترین فعالیتهای این گروه در طی سالهای فعالیت آن میباشد.

نرم افزار مدیریت دامداری آریا به عنوان اولین نرم افزار گرافیکی مدیریت دامداری کشور از سال ۱۳۹۲ به بازار عرضه شد و در چند دوره حضور در نمایشگاه های بین المللی دام و طیور در مشهد و شیراز مورد استقبال چشمگیر دامداران ، متخصصین و فعالین صنعت دام کشور قرارگرفت.

مهمترین فعالیتهای گروه شامل :

تحلیل ، طراحی و پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری اختصاصی.(برنامه نویسی کامپیوتر)
تحلیل ، طراحی و پیاده سازی سیستمهای نرم افزاری تحت وب و وب سایت.
پیاده سازی سیستمهای مکانیزه رهگیری محصول مبتنی بر بارکد
پیاده سازی سیستم های انبارداری ، بسته بندی و لیبلینگ محصول مبتنی بر بارکد.
تامین تجهیزات و مواد مصرفی چاپ لیبل و بارکد.(چاپگر حرارتی ،بارکدخوان ، لیبل ، ریبون و…)
انجام خدمات مشاوره ای و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر طبق استاندارد ایزو ۹۰۰۱٫
انجام خدمات شبکه های رایانه ای و دوربین مداربسته.

حال به لطف ايزد یکتا ، دانش ، تخصص و تجربه متخصصین گروه ، آمادگی خود را جهت انجام تمامی پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزاری (دسکتاپ و وب اپلیکیشن) اعلام داشته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و بهبود محصولات فعلی و تولید محصولات بروز میدانیم.

گروه توسعه انفورماتیک شایانیت